czwartek, 11 lipca 2013

Podsumowanie Akcji tartaletkowej :-)Na wstępie chciałam podziękować wszystkim Uczestnikom za wszystkie nadesłane przepisy i całe mnóstwo apetycznych zdjęć! Jest mi bardzo miło, że akcja cieszyła się takim zainteresowaniem zarówno na portalu Durszlak jak i Zmiksowani :-) Łącznie udało mi się zebrać 77 przepisów! Pojawiło się także wiele przepisów na tarty, które przyjmowałam do akcji tylko z tego względu, że z każdej tarty można przygotować tartaletki ;-) Jednak tylko wśród przepisów na tartaletki wybrałam najlepszy moim (subiektywnym) zdaniem przepis, którego autora chciałabym nagrodzić książką kulinarną Małgorzaty Caprari pt.: "Kuchnia polska". Miałam ciężki orzech do zgryzienia, gdyż było wiele fantastycznych przepisów, które chciałabym nagrodzić! Po długich konsultacjach wraz z moją "komisją", w której skład oprócz mnie, wchodził Miłośnik tartaletek (Cyklomaniak) oraz Siostra Kuchareczka (Fotonaturalnie) wybraliśmy ten NAJ! Uchwycił nas nietuzinkowy przepis, oryginalny sposób podania oraz bardzo apetyczne zdjęcia :-) Przepis ten jest świetnym przykładem tego, że tartaletki nie muszą być jedynie w wersji z owocami, na słodko i kremem, ale także mogą stanowić fantastyczne, pożywne śniadanie, czy też przekąskę na różne imprezy okolicznościowe :-)


Zwyciężczynią konkursu jest Autorka bloga Codzienne gotowanie i jej Tartaletki z jajkiem i bekonem

Serdecznie gratuluję i proszę Autorkę o wysłanie drogą mailową adresu, na który mogę wysłać nagrodę :-)

Ponadto chciałam wyróżnić kilka przepisów, które również walczyły "o główną nagrodę". Chciałam pogratulować Autorom rewelacyjnych pomysłów oraz równie fantastycznych zdjęć. Z pewnością każda z tych tartaletek zagości u mnie w kuchni :-)

Chciałabym wyróżnić:


Ponadto akcja zebrała następujące przepisy:

TARTALETKI: TARTY:Jeszcze raz dziękuję Wszystkim i do zobaczenia na następnej akcji! :-)7 komentarze:

 1. Miło mi, że dostałam wyróżnienie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wspaniale przeprowadzonej akcji !!! A także gratulacje dla zwycięzcy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za akcję. To skarbnica. Wiele przepisów chciałabym wykorzystać. Żałuję tylko, ze tak późno dołączyłam.

  OdpowiedzUsuń
 4. O kurcze! nie moge uwierzyc! Alez sie niesamowicie ciesze :) To pierwszy blogowy konkurs jaki wygralam:) Bardzo dziekuje szanownej komisji;)

  OdpowiedzUsuń
 5. W akcji brał udział przepis na tarteletki z bobem. "Na sezonową nutę" to tytuł posta na blogu ;) Proszę o poprawienie wpisu i o dodanie właściwego linka, bo otwiera się przepis z zupełnie innego blogu .M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wpisy są zaciągane przez portal Zmiksowani / Durszlak i brzmią one tak jak nadawane tytuły postów, zatem jedynie przekopiowałam tytuły wpisów dodawanych do akcji :) Już poprawiam tytuł i link (jakiś chochlik mi się wdarł) :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. wiele wspaniałych przepisów udało się zgromadzić dzięki tej akcji

  OdpowiedzUsuń